Eylem Tok’un oğlunun kazasında Aci ailesinin avukatından Bülent Cihantimur’a ifade tepkisi: Neredeyse ‘Eylem hanımı da tanımıyorum’ diyecek!

Eyüpsultan’da Oğuz Murat Aci’ya çarparak ölümüne neden olan yazar  Eylem Tok‘un oğlu T.C.’nin babası Bülent Cihantimur savcılığa ifade verirken, Aci ailesinin avukatlarından Burak Erden, “Kendi şoförü havalimanı güzergahında aracının şarjının bittiğini, çok net bir şekilde o güzergahları tek tek savcılık belirlemiş, anlatmış. Hiçbirisi ev ile iş arasındaki güzergah değil, havalimanı güzergahı üzerinde. Aracın şarjının bittiğini kendi şoförü ifade ediyor. Tabii kendisi böyle bir ifadede bulunmamış. Kendisinin oğluyla da hiçbir şekilde irtibat kurmadığından bahsetmiş. Tabii bunları samimiyetsiz buluyoruz” dedi.

Eyüpsultan’da yazar Eylem Tok’un oğlu 17 yaşındaki T.C. lüks otomobiliyle 1 çocuk babası Oğuz Murat Aci’ya çarparak ölümüne neden olmuştu. Annesi Eylem Tok, oğlunu önce Mısır’a, ardından da ABD’ye kaçırmıştı. Olayla ilgili bugün T.C.’nin babası Bülent Cihantimur İstanbul Adalet Sarayı’na gelerek savcılıkta ifade verdi. Baba Cihantimur, ifadesinin ardından sevk edildiği Sulh Ceza Hakimliğince adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı. Bülent Cihantimur’un ifadesinin ardından Aci ailesinin avukatlarından Burak Erden İstanbul Adalet Sarayı önündeki Çağlayan Meydanında basın açıklaması yaptı. Avukat Erden, T.C.’nin babası Bülent Cihantimur’un ifadesinin alınmasıyla ilgili bilgi verdi.

“Hiçbirisi ev ile iş arasındaki güzergah değil, havalimanı güzergahı üzerinde”

TIKLAYIN – Eylem Tok ve oğlunu ABD’de fotoğraflayan kişi konuştu: Neşe ve kahkahalarını görünce kanım dondu!

ABD’ye kaçan Eylem Tok ve oğlunun New York’ta fotoğrafları çekilirken gülmelerine tepki yağdı: “Sahtekârlığın karesi”

Avukat Burak Erden, şunları söyledi:

Adli tedbir uygulanacak. Haftada üç gün pazartesi, çarşamba, cuma günü gibi gördüm. Hiçbir şekilde temas kurmadığından bahsetmiş. Ameliyattan sonra evine geçmiş sanırım. Tam orasını hatırlamıyorum yani biraz önce okudum ifadeyi. Annesi Eylem hanım haber vermiş. Kendisi gitmiş tabii ki bir şok halinde gitmiş. Ama ondan sonraki süreç biz iş yerimize çıktık diye anlaşmışlar. Tabii bunları samimiyetsiz buluyoruz. Niye evden eşyayı alıp niye iş yerine gidersin o saatte. Tabii Ayşe Ceren tutuklanan çalışanıyla ilgili de ifadelerde bulunmuş. Resmen biraz daha ileri gitse ‘Ben Eylem hanımı da tanımıyorum, Ayşe Ceren’i de tanımıyorum’ diyecek. Belki oğlunu bile ‘tanımıyorum’ diyecek, tabii samimiyetsiz buluyoruz bu açıklamayı” şeklinde konuştu.


TIKLAYIN – Eylem Tok ve oğlunun gülen fotoğrafları Oğuz Murat Aci’nin ailesini yaraladı: O sırıtışları görünce içim cız etti

 


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x